godło

Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktualności
Aktualności

Informacja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu

Informator dotyczący podmiotów świadczących pomoc dla osób doświadczających przemocy oraz podmiotów realizujących oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie na terenie powiatu wrocławskiego i w powiatach ościennych.
 

Sumy depozytowe od 01.I.2015 roku

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zapisem art. 83a Ustawy o finansach publicznych, od 01.01.2015r. sumy depozytowe podlegają konsolidacji Ministra Finansów. W związku z tą zmianą wpłaty i wypłaty dla sum depozytowych NIE BĘDĄ REALIZOWANE w kasie sądu, co oznacza, że konta KG do obsługi kas depozytowych będą zablokowane do księgowania. Wpłaty gotówkowe sum depozytowych przyjęte w grudniu 2014r. należy do dnia 31.12.2014r. przekazać na rachunek bankowy sum depozytowych.

Od 01.01.2015r. wpłaty i wypłaty sum depozytowych należy realizować wyłącznie poprzez rachunki bankowe przydzielone sądom przez bank BGK

Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział we Wrocławiu:
sumy depozytowe w PLN: 57 1130 1017 0021 1001 9290 0004
sumy depozytowe w EURO:

 

Ogłoszenie spadkowe

Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej, w sprawie o ustanowienie kuratora spadku nieobjętego po Bronisławie Smurgis z domu Mielnik (sygn. akt I Ns 118/09), zmarłej 07 marca 2007 roku w miejscowości Wovelhampton w Wielkiej Brytanii, wzywa następców prawnych spadkodawczyni do wylegitymowania się postanowieniami o stwierdzeniu nabycia spadku albo aktami poświadczenia dziedziczenia i objęcia spadku.

Do kręgu spadkobierców prawnych Bogumiły Smurgis z domu Mielnik należą w szczególności:

1. spadkobiercy Ryszarda Mielnik, zmarłego 02 lutego 2009 roku w Chełmie, ostatnio zamieszkałego w miejscowości Horodysko, gmina Leśniowice, w tym Łukasz Paweł Mielnik, Tomasz Jan Mielnik, Jakub Szymon Mielnik, Daniel Konrad Winiarski i Natan Bartosz Mielnik,

2. spadkobiercy Kazimierza Mielnik , zmarłego 24 maja 2010 roku w Środzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałego w Środzie Śląskiej.

W skład spadku po Bronisławie Smurgis wchodzi prawo własności lokalu mieszkalnego położonego w Środzie Śląskiej, który w ramach spisu inwentarza wyceniony został na 72.000 zł.

 
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player